Lambo: зразковий вихід з карантину з новим Huracan EVO Spyder RWD та надія на друге півріччя'2020. +ВІДЕО

08 мая 2020
(0 голосов)
Author :  

lamborghini-exemplary-exit-from-quarantine-with-huracan-evo-rear-wheel-drive-spyder

У Lamborghini закінчили карантинні заходи: 4 травня компанія відновила виробництво, а 7 травня презентувала нову модель — Huracan EVO Spyder RWD, яка більшість часу проводитеме із складеним дахом. Враховуючи той факт, що останні майже два місяці світ провів у стані, максимально закритому від зовнішнього середовища, презентація стала без перебільшення символічною. 

Цікаво, як виглядала б перезентація Huracan EVO Spyder RWD, якби не коронавірусний карантин?

Та який би перформанс ми собі не уявляли, ніщо не йде навіть у порівняння із ситуацією загальноєвропейського локдауну, яка стала фоном для дебюту цього авто. Звичайно, язик не повертається порівняти карантин та тисячі померлих із якимось перформансом, навіть світового штибу, але факт залишається фактом: Huracan EVO Spyder RWD презентували одразу після того, як у Європі почалося послаблення досить жорстких карантинних обмежень вільного пересування.

Тобто, атмосфера (і не тільки у Європі, а й у світі загалом) та загальний фон подій відповідний.

І ось у цій атмосфері «поновленої свободи» Lambo повертає світу — звичайно, тому, який може собі це дозволити — радість пілотування потужного, швидкого задньопривідного двомісного суперкару. Дуже красивого, щоб не сказати провокативного — зовні новий Huracan EVO Spyder RWD з тих моделей, на яких так і хочеться «натиснути до упору».

Lamborghini Huracan EVO Spyder RWD 2020MY

Lamborghini Huracan EVO Spyder RWD 2020MY

А що ж буде, якщо за кермом Huracan EVO Spyder RWD натиснути акселератор «у підлогу»?

Перш за все треба мати на увазі, що літери «RWD» у назві — це скорочення від Rear Wheel Drive, тобто ми говоримо про задньопривідний автомобіль (звичайна версія Huracan EVO Spyder, що її було презентовано у лютому 2019 року, має 7-ступеневу повнопривідну трансмісію з коробкою з двома счепленнями). При цьому 5.2-літровий атмосферний V10 має потужність 610 к.с. при 8000 об/хв та піковий обертаючий момент 560 Нм при 6500 об/хв. За сухої ваги 1509 кг цих показників вистачає щоб прискорювати Lamborghini Huracan EVO Spyder RWD до 100 км/год з місця за 3.5 секунди, що на 0.4 секунди скромніше, ніж у 640-сильного повнопривідного  EVO Spyder. Але вкотре задайте собі питання: скільком власникам авто з м'яким дахом критично важливі десяті долі секунди у показнику прискорення до 100 км/год? Тим більше, що із 3.5 секундами до «сотні» (та максимальними 324 км/год) можна із впевненістю стверджувати, що й за 10 років це буде дуже пристойний показник. Тож, нема про що хвилюватися.

lamborghini-exemplary-exit-from-quarantine-with-huracan-evo-rear-wheel-drive-spyder

lamborghini-exemplary-exit-from-quarantine-with-huracan-evo-rear-wheel-drive-spyder

17 секунд — саме стільки треба власнику Lambo Huracan EVO Spyder RWD для того, щоб побачити над головою відкрите небо. Саме за такий відрізок часу електропривід (на швидкості до 50 км/год) складе м'який дах чи підніме його, в залежності від необхідності

 

Тепер, після дебюту Spyder RWD лінійка Huracan EVO складається, власне, з EVO Coupe, EVO Coupe RWD та Evo Spyder. Доречі, презентували машину відповідно до загальної ситуації, а саме: івент становив собою Apple-презентацію із використанням доповненої реальності. Все, що треба було для того, щоб побачити першу публічну появу Huracan EVO Spyder RWD — мати iPhone чи iPad.

У Lamborghini повідомили вартість нового Huracan EVO Spyder RWD:

— 151 100 фунтів

— 175 838 євро

— 229 428 доларів

Хочеться сподіватись, що дебютант допоможе Lambo у дуже складний період: позаду перші 4 місяці року, 2 з яких проведені в умовах коронавірусного карантину. І залишається тільки здогадуватись, яким будуть результати продажів'2020.

lamborghini-exemplary-exit-from-quarantine-with-huracan-evo-rear-wheel-drive-spyder

Нагадаю: останні кілька років Lamborghini встановлювала рекорд за рекордом. Наприклад, у 2017 році було продано 3815 автомобілів, у 2018-му — 5750 авто. За результатами минулого 2019 року встановлено новий рекорд: клієнтам передано 8205 Lamborghini різних моделей. Найпопулярнішим серед покупців залишається Urus — продано 4962 машини. Наступним за кількістю проданих Lambo є 10-циліндровий Huracan EVO — 2139 проданих авто. Флагман, 12-циліндровий Aventador скромно замикає цю трійцю: продано 1104 екземплярів. Але це результати минулого року.

На початку липня, коли стануть відомі результати першого півріччя, побачимо, яким є вплив пандемії та наскільки Lamborghini вдалось стабілізувати ситуацію з продажами — в тому числі, завдяки дебюту Huracan EVO Spyder RWD.

 

текст Юрій Бугаєв

фото Automobili Lamborghini S.p.A.

 

 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine