BMW logo on the vehicles remains in use, new BMW logo for online and offline communication

На цьому тиждні BMW спровокувала справжню хвилю паніки, показавши свій новий логотип. Втім, фанатам марки та й широкому загалу, якому небайдужі події автомобільного світу, поки що не варто турбуватись: традиційний «пропелер» нікуди не дінеться з баварських моделей.

90th-geneva-international-motor-show-2020-cancelled

Коли 20 січня поточного року ВОЗ скликав термінове засідання щодо нового вірусу, який на той момент вже вирував у Китаї, це було досить тревожною ознакою. Тим не менш, дуже хотілося вірити, що захворювання не стане впливовим чинником світового значення. Але...

mercedes-is-this-example-of-changes

У світовій автомобільній спільноті пішли чутки про можливий продаж заводської формульної команди Mercedes, а у Франкфурті у виставковому комплексі Messe Frankfurt наступного року не буде автосалона, який був традиційним з 1951 року. При цьому і ситуацію, у якій опинилася «трипроменева зірка», і відміну IAA можна визначити як симптоматичні для сучасного світового автопрому взагалі.

audi-ai-me-hello-from-the-22nd-century

2020 рік. Здається, ще не так давно ця цифра викликала думки накшталт «до того часу люди навчаться спілкуватись із допомогою думок, без огляду на відстані, а транспорт буде пересуватись виключно у повітрі, бо закон гравітації буде повністю подолано»...

new car sales in Ukraine-2019

Підсумком продажів в Україні нових легкових автомобілів у 2019 році стали дві цифри: клієнтам передано майже 88.5 тис одиниць нової техніки, що на 8% більше, ніж у минулому році. Але серйозне занепокоєння викликають обставини, за яких стало можливе таке зростання. 

ferrari roma unveiled in roma

Вчора Вічне Місто приймало у себе презентацію нової моделі Ferrari — і не випадково, оскільки новий передньомоторний cavallino rampante отримав назву за ім'ям італійської столиці: Roma.

bmw-and-jaguar-land-rover-partnership-pro

Декілька тижднів тому з'явилась перша інформація щодо співробітництва BMW AG та Jaguar Land Rover Group: компанії поєднають свої зусилля для розробки рушійних електрокомпонентів для NEV'моделей, а саме для електромобілів.

lambo-h1-2019-record-sales

Зростанння продажів на 96% в автомобільному світі трапляється не так вже часто. І саме з таким результатом закінчила перше півріччя компанія Automobili Lamborghini.

Fiat Chrysler Automobiles and Renault deal first data

Схоже, ті, хто вже досить довгий час каже про досить серйозні суперечки між партнерами в альянсі Renault-Nissan, виявилися правими і ніякого злиття французької та японської компаній не буде. Натомість, сьогодні стало відомо, що пошук партнера для подальшого розвитку бізнеса призвів до народження нового гравця. Який має всі шанси стати №1 у світовій автопромисловості...

new-bmw-1-series-3d-generation-pre-start-info

Вперше про те, що наступна (третя за рахунком) генерація BMW 1 Series матиме революційні зміни у конструкції, стало відомо ще кілька років тому. І ось тепер ми вже абсолютно точно можемо стверджувати: нова 1 Series справді повністю змінює концепцію побудови компактних баварських хетчбеків.

porsche-718-boxster-and-718-cayman-2022-will-have-hybrid-and-electric-versions

Тренд New Energy Vehicles продолжает свое победное шествие по миру — теперь источниками энергии нового типа обзаведется и семейство среднемоторных Porsche.

Porsche Cayenne Coupe unveiled

Зізнайтесь: Ви очикували, що наступною новою моделлю, яку представить Porsche, буде електричний Taycan?

Та де там: зустрічайте Porsche Cayenne Coupe!

Навіщо потрібен ще один Cayenne? А з якою метою створювали Audi Q8? Нащо потрібні BMW X6 та Mercedes GLE Coupe? Всі ці моделі — прояви впливу ринку, який регулярно проявляє безглуздість і при цьому тотальну безжальність.

Тож, ось він: гостріший, ніж раніше, Cayenne.

mercedes-cla-2019-c118-revealed-at-ces-2019-in-las-vegas

Новый год начался для Mercedes раньше, чем это принято у крупных автопроизводителей — и не на автосалоне в Детройте, как это было принято прежде, а на неделю раньше, в Лас-Вегасе, где в рамках крупнейшей в мире выставки потребительской электроники «CES-2019» официально дебютировал новый Mercedes CLA 2019 модельного года под заводским индексом С118.

new and used cars sales in Ukraine-2018

Минувший год был для украинских автодилеров не особенно удачным, поскольку результат 2017-го существенно улучшить не удалось: прибавка составила несколько сотен машин при общем объеме рынка в несколько десятков тысяч авто. С другой стороны, в очень непростых экономических условиях нам удалось повторить прошлогодний результат. Который был рекордным после начала военных действий и падения нашего рынка... А если учесть изменения, произошедшие на рынке подержанной техники, то можно уверенно говорить о постепенном движени вперед.

presentation-new-bmw-x5-4th-generation-g05-2018my-by-sport-engine-and-bavaria-motors-bmw-kharkov

Я Вам скажу, это сильные ощущения: попасть на ездовую презентацию нового BMW X5 буквально через несколько недель после того, как провел весь уикенд за рулем нового X3 и через считанные дни после теста нового кросс-купе X4. Все впечатления как на ладони — вибирай, что больше понравилось, что заставило задуматься... И на чем бы лично ты остановил свой выбор.

Итак, поехали: новый BMW X5 четвертого поколения 2018 модельного года под заводским обозначением G05.

mazda-3-4th-generation-2019my-unveiled

На автосалоне в Лос-Анджелесе состоялась премьера одного из самых красивых в мире хэтчей гольф-класса: Mazda представила новую «тройку». И уже сейчас есть ощущение, что автомобиль ждет теплая встреча на всех рынках, на которых он будет представлен.

presentation-new-mercedes-g-klasse-g63-amg-a-klasse-c-klasse-at-Good-Zone-hotel-by-mercedes-benz-ukraine-hospitality-trip-2018-and-cls53-AMG-2019my-by-mercedes-benz-centre-dnepropetrovsk-auto

Представление четырех моделей на загородной локации в ходе одного презентационного дня, плюс вся линейка легковых Mercedes, доступная для ознакомительной поездки  — и презентация второй по счету новинки от AMG за один уикенд в качестве окончания. Такие выходные запоминаются надолго!

bmw-x7-2019my-first-official-info-by-bavaria-motors-kharkov

Вообще-то, их теперь трое: к люксовым (и вовсе не обязательно 7-местным) кроссоверам Range Rover и Mercedes GLS на минувшей неделе присоединился новейший BMW X7 — т.е. волей-неволей британцу и немцу из Штуттгарта придется подвинуться. А что касается семерых, упомянутых в заголовке — это не просто обыгрывание индекса новой модели от BMW: X7 в самом деле способен вместить водителя и шестерых пассажиров...

paris-motor-show-2018-mondial-paris-top-5-bmw-3-series-g20-2019my-by-bavaria-motors-kharkov

Вот она, новая боевая единица в классе среднеразмерных премиум-седанов: BMW 3 Series 2019 модельного года. И вряд ли будет преувеличением сказать, что эта «трешка» стала самой красивой среди всех семи поколений 3 Series.

Ferrari most profitable automaker Ferrari 488 Spider

Исследования, проведенные профессором Фердинандом Дудунхоффером из Университета Дуйсбурга-Эссена, позволяют по итогу первого полугодия'2018 назвать наиболее прибыльным автопроизводителем Ferrari.

Страница 1 из 10
 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine