18 квітня, на Шанхайському автосалоні відбудеться дебют оновленого Porsche Cayenne третьої генерації зразка 2023 модельного року. Втім, за новою традицією автовиробників, штуттгартська компанія вже оприлюднила частину інформації відносно того, яким буде оновлений Porsche Cayenne — мова про офіційні фото його інтер'єру...
Отже, у жовтні'2023 відбудеться світова прем'єра BMW 5 Series восьмої генерації під заводським індексом G60 — тепер це відомо цілком офіційно. А ще ми вже зараз знаємо, що нова «п'ятірка» матиме повністю електриче виконання — причому, як у вигляді седана під назвою i5, так універсала i5 Touring.
Що ми ще знаємо про BMW 5 Series зразка 2024 модельного року?
Минулого року, коли ми підводили підсумки продажів нових авто, економіко-політична ситуація не залишала місця для ілюзій щодо можливостей розвитку України. Але у найгірше все одно не вірилося — хоча б тому, що окупанти вже відгребли у 2014-2015 роках і ані у плані військової потуги, ані економічно не могли дозволити собі повномасштабне вторгнення. Зараз, вистоявши та витримавши рік повномасштабної війни, можна із впевненістю сказати, що ряд військових спеціалістів та професійних економістів були повністю праві: за всією логікою рф не повинна була вчинити повномасштабне вторгнення.
І все ж вчинила.
А ми встояли. І український автомобільний ринок, хоча й з великими втратами — теж.
Третій рік поспіль японський автовиробник залишає позаду свого головного суперника – німців з Volkswagen.
Це все ж таки сталося: у п'ятницю, 2 грудня, стало відомо, що в ЄС погодили верхню межу ціни на російську нафту. І хоча ціну в $60 за барель багато хто вважає занадто щедрою пропозицією як для предмета розмови — а мова йде про позбавлення окупанта головного джерела надходження коштів для продовження війни проти України — тим не менш, як мінімум нічого доброго такий крок рф не принесе.
А як відобразиться прийняте рішення про ембарго на українському ринку палива?
Поки що у Lamborghini прямо говорять: Huracan Sterrato не пропонується для продажу, офіційні показники витрат пального та рівня викидів шкідливих елементів не затверджено. Втім, так триватиме недовго: на 30 листопада на полях Art Basel у Майямі запланований світовий дебют цього...
Як гадаєте, правильно звати цей автомобіль кросовером? Чи все ще спорткаром?
Що ми знаємо про те, якими в найближчі роки будуть представники модельної лінійки BMW?
Судячи з останніх новин, можна сказати, що поціновувачі BMW 5 Series отримають наступного року подарунок, а от для шанувальників BMW M GmbH усі справжні «подарунки» з двигунами внутрішнього згоряння — навіть не на 50-річчя підрозділу, а взагалі — закінчилися із дебютом другої генерації BMW M2 зразка 2023 модельного року.
Але про неї трошки згодом, а зараз давайте по порядку...
На фото суперкари в переважній більшості випадків виглядають круто — от просто мрія, втілена у металі, карбоні та високоякісній шкірі. Однак, за яскравими картинками вирує таке бурхливе життя, яке може бути прикладом для вивчення з метою показати не тільки як має бути, але й мати на увазі, що помилки — теж частина життя виробників суперкарів.
І що ціна помилки тут надзвичайно висока...
Кажуть, паливо — то кров економіки.
І оскільки усі ми з 24 лютого день за днем відчуваємо на собі, що таке знекровлення української економіки, захід, що відбувся 28 червня у Варшаві, можна назвати «форумом донорів». Який отримав відповідну назву: Fuel for Ukraine.
Істотний приріст кількості проданих нових легковиків, зміна лідерів за об'ємами продажів та у заліку бестселлерів і перевищення в рази об'єму ринку авто з пробігом у порівнянні з новою технікою — так можна стисло змалювати ситуацію на автомобільному ринку України за підсумками 2021 року.
Нещодавно британські медіа в черговий раз вибухнули формулюваннями накшталт «Королеву помітили за кермом». В принципі, в цьому нема нічого дивного: Єлізавета II, не дивлячись на свій 95-річний вік, продовжує особисто і регулярно керувати автомобілями з гаража Її Величності.
Але зараз, станом на кінець 2021 року, як на мене досить цікаво виглядає авто, на якому пересувалася Королева Великобританії...
Три квартали 2021 року не тільки принесли Porsche рекордний результат, а й вперше в історії змусили канонічний 911 пропустити вперед електричного новачка...
Схоже, невдовзі на прикладі однієї з найпопулярніших моделей Audi ми побачимо, яким чином буде вести свою політику подальшого розвитку цей представник «великої німецької трійці».
Одна з найдрайвовіших моделей у лінійці «трипроменевої зірки» — Mercedes С-Klasse — у новому 206-му кузові дістався України.
Що становить з себе п'ята генерація штуттгартського бестселера? Давайте поки що заочно познайомимось із новачком 2021 модельного року.
Починаючи підготовку цього матеріалу, ми добре розуміли, що нема сенсу намагатися охопити неосяжне, оскільки повний перелік версій та модифікацій восьмої генерації Porsche 911 вимірюється двозначною цифрою — у Цуффенхаузені вже не перший десяток років пропонують покупцям обрати такий 911, який максимально повно відповідає вимогам кожного конкретного клієнта. Тож, у цьому матеріалі ми вирішили надати Вам такий спектр варіантів Typ 992, який охопить найрізноманітніші вподобання.
Жарт, який вчора утнув концерн Volkswagen, можна ставити у приклад: якщо вже промоутувати свою роботу на новому напрямку — то саме так, із смаком та гумором!
Вчора у Києві фінішував всеукраїнський рейтинг «Автомобіль року в Україні-2021». Головні нагороди отримали українські представники Skoda та Peugeot, а перший серійний електромобіль Porsche став переможцем одразу у двох номінаціях.
Наприкінці минулого року під час тестів було помічено «електрифікований» Mercedes-AMG C53, який прийде на зміну суто бензиновому Mercedes-AMG C43 зразка 2018 року — і це тільки одна з нових моделей лінійки AMG, яка вийде на ринок найближчим часом...
Економіко-політична ситуація в Україні зумовила парадоксальний результат минулорічних продажів нових авто в Україні: ми, як одна з найбідніших країн Європи, продемонстрували чи не найкращу стійкість автомобільного ринку — тобто, у «коронавірусний» рік процент падіння продажів нових авто виявився одним з найменших серед країн Старого Світу. Але нажаль, цей показник — єдине, що дає нам підстави з гордістю говорити про автомобільний ринок України.
Інколи навіть відчайдушніша віра у власні сили потребує не менш відчайдушної боротьби за свою мрію — причому, протягом багатьох років.
Уявіть собі: Ілон Маск заснував свою компанію Tesla у 2003 році — і увесь цей час вона була збитковою. І ось тільки зараз настав той момент, якого Маск чекав майже 20 років: за підсумком навіженого 2020-го, з його коронавірусом, локдаунами та карантинами, Tesla вперше принесла прибуток.