Не час помирати/No time to die: яку техніку ми побачимо у новій частині пригод агента 007 +ТРЕЙЛЕР

09 декабря 2019
(0 голосов)
Author :  

agent-007-vehicles-in-no-time-to-die

Деніел Крейг заявив, що 25-а за рахунком частина бондіани, яка отримала назву «Не час помирати»/«No Time To Die», стане для нього, як для виконавця ролі агента 007, останньою — більше він не планує зніматись у всесвітньовідомій кінофраншизі.

Може й так, а от що стосується британського автопрому, тут картина інакша...

Давайте одразу до справи: у «Не час помирати»/«No Time To Die» ми побачимо реплікар Aston Martin DB5 (який перетворили у традиційний шпигунський автомобіль Бонда) та Aston Martin V8, класичний Land Rover III Series, новий Land Rover Defender 110...

agent-007-vehicles-in-no-time-to-die

agent-007-vehicles-in-no-time-to-die

agent-007-vehicles-in-no-time-to-dieТож, якщо Ви є прихильником не тільки бондіани, а й аглійської техніки, то у Вас попереду справжнє свято під гаслом «Керуй, Британія!».

Що стосується Денієла Крейга, то до зйомок у «Не час помирати», яка стала для нього п'ятою картиною про пригоди Джеймса Бонда, він знявся у «007: Спектр» (2015), «007: координати «Скайфолл» (2012), «Квант милосердя» (2008) та «Казино «Рояль» (2006).

 agent-007-vehicles-in-no-time-to-die

У минулому році у Крейга та його дружини Рейчел Вейсз народилась донька, якій 51-річний актор приділяє багато часу. Тож, його відмова від подальших зйомках має серйозне підгрунтя.

Що ж до «Не час помирати»/«No Time To Die», то спочатку світова прем'єра фільму була запланована на жовтень поточного року, але... Зміна режисера здатна змінити багато чого (Денні Бойл пішов після конфлікту з Крейгом). Доречі, замість Бойла картину зняв Кері Йодзі Фукунага. 

Світовий кінодебют 25-ї серії пригод Джеймса Бонда у рідній Великобританії відбудеться 3 квітня, а у Штатах 8 числа того ж місяця.

 

текст Юрій Бугаєв

фото 007.com

 

 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine