Повернення Delorean DMC-12: в Italdesign не забули про ювілей!

27 января 2021
(0 голосов)
Author :  

Comeback DeLorean DMC-12 in 2021

40-річчя з моменту офіційного дебюту Delorean DMC-12 для переважної частини світу пройшло непомітно. Однак, у ател'є Italdesign, засновник якого Джорджетто Джуджаро працював над зовнішністю культової моделі, не забули, що саме у січні 1981 року серійний автомобіль вперше продемонстрували широкому загалу...

Ні, у Italdesign не збудували новісінький Delorean DMC-12 з таких само деталей, з яких було зібрано найперший автомобіль цієї моделі. Однак, у ател'є вирішили опубліковати офіційний тізер, який свідчить про те, що 40-річчя з моменту офіційного дебюту Delorean DMC-12 не пройде непоміченим.

Скоріше за все, мова йде про шоу-кар, створений спеціальнт до ювілею оригінального Delorean DMC-12 — сказати щось більше та точніше наразі важко, оскільки у самому ател'є поки що воліють зберегти інтригу: ані конкрентного строку появи нового DMC-12, ані подальших перспектив машини (це буде одиничний примірник? чи обмежена серія?) не оголошено. Повідомлено лише одне: невдовзі нас чекає повернення легенди. А от в якій саме якості — побачимо.

Нагадаю: Delorean DMC-12 — спортивна модель, яку Джон Захарія ДеЛоріан замислив як революційний спорткар (на фото нижче він зі своїм творінням). 

comeback-delorean-dmc-12-in-2021

Серійну версію Delorean DMC-12 було презентовано 21 січня 1981 року. А вже у грудні 1982 року виробництво припинилося, оскільки компанія Джона Зю ДеЛоріана збанкрутувала

 

Початково автомобіль мав бути оздоблений, наприклад, бамперами, що витримували б контакт на швидкості до 10 км/год, подушками безпеки, новітніми шинами Pirelli P7, а технічно становити собою середньомоторну модель із композитним монококом, двигуном Ванкеля та підйомними дверцятами.

Однак, нічого з означених вище особливостей серійна модель не мала — окрім хіба що середньомоторної компоновки та підйомних дверцят. А справді культовою машина стала за кілька років після припинення її виробництва — завдяки участі у фільмі «Назад, у майбутнє», який вийшов на екрани у 1985 році

 

текст — Юрій Бугаєв

ілюстрація —Italdesign Giugiaro S.p.A.

 

 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine