Aspark Owl: найшвидша та найдорожча сова в світі

21 декабря 2019
(1 Голосовать)
Author :  

aspark-owl-the-fastest-accelerating-car-in-the-world-and-the-most-powerful-ev

Найпотужніша в світі. Найшвидша за динамікою проскорення. І безумовно, одна з найдорожчих.

Як на Вашу думку, яка модель серед тих, що випускається зараз чи випускатиметься найближчим часом, заслуговує на це звання?

Це неможливо вгадати, це можна тільки знати напевно, оскільки мова йде не про Aston Martin, Ferrari, Lamborghini чи McLaren, а про японський EV-гіперкар Aspark Owl. Його заявлена потужність складає еквівалент 2012 к.с. (дві тисячі дванадцять), прискорення з місця до 100 км/год займає 1.9 секунди, до 300 км/год машина розженеться за 10.6 секунд, а літій-іонна батарея ємністю 64 кВтч забеспечує запас автономного руху до 450 км (за циклом NEDC).

Переважна більшість не знає абсолютно нічого про виробника цього звіра, який одразу ж потрапив до стрічок новин по всьому світу в якості одної з топ-моделей світу гіперкарів.

Як це стало можливо? Хто це взагалі такі — Aspark Company?

aspark-owl-the-fastest-accelerating-car-in-the-world-and-the-most-powerful-ev

Ходовий прототип Aspark Owl було презентовано у листопаді на мотор-шоу у Дубаї'2019

 

Якщо тверезо дивитись на речі, нічого такого вже дивного у факті створенні Aspark Owl нема («owl» в перекладі з англійської значить «сова»). Засновник та CEO компанії Масанорі Йосіда створив Aspark Company у 2005 році, зробивши її профілем автомобільну промисловість, електрику та електоніку. На сьогодні Осака стала місцем розташування двох штаб-квартир компанії (головна та Aspark Medical). Окрім того, в різних містах Японії розташовано 21 офіс Aspark Company, представництва фірми є також у Таіланді (Бангкок), Індонезії (Джакарта), та Швейцарії (Цюрих). Загальна кількість робітників 3300 чоловік, за підсумками 2018 фінансового року загальний обіг коштів Aspark Company становив $160 млн.

Якщо чесно, враховуючи міл'ярдні фінансові потоки титанів світового автобізнесу, остання наведена цифра виглядає більш, ніж скромно.

Тим не менш, набутого досвіду та наведених фінансових можливостей вистачило, щоб створити машину, яка виїхала з 2 секунд у спринті з місця і загалом стала однією з найшвидших моделей, сама концепція яких донедавна була чимось скоріше фантастичним, ніж реальним.

aspark-owl-the-fastest-accelerating-car-in-the-world-and-the-most-powerful-ev

   aspark-owl-the-fastest-accelerating-car-in-the-world-and-the-most-powerful-ev

CEO Aspark Company Масанорі Йосіда говорить: «коли ми починали проект Owl у 2015 році, нам казали, що це неможливо».

Нічого дивного у цьому відношенні до Aspark та її очільника нема: компанія без досвіду повноцінного автомобілебудування вирішила створити гіперкар, та ще й електричній тязі. Звичайно, це викликало скепсис.

«...Але ми поставили чітку мету і цілком вірили в те, що здатні її досягти. Я особисто пообіцяв собі обіцянку, що здійсню цей проект. І коли на автосалоні у Франкфурті'2017 ми показали концепт Owl, віри в нас значно побільшало».

Уявіть собі: Франкфурт, 2017 рік — і раптом якась нікому не відома японська компанія презентує концепт (саме він на заглавному фото), стартова динаміка якого заявлена на рівні ДВОХ секунд. Тоді Aspark Owl відразу кілька європейських видань назвали одним з найцікавіших дебютантів Франкфуртського автосалону'2017. 

   aspark-owl-the-fastest-accelerating-car-in-the-world-and-the-most-powerful-ev

І ось тепер мова йде вже про виробництво. Тобто, Йосіда-сан виконав дану собі обіцянку довести проект до реального світу. 

Між іншим, виробництво вирішили налагодити... у Європі, а точніше у Італії, на потужностях Manifattura Automobili Torino. Я поцікавився, чому саме там — і знайшов цілком логічне пояснення: в хлопців з МАТ є досить непоганий досвід у справі побудови незвичної техніки. Вони з 2015 року працюють із Scuderia Glickenhaus — а це чогось вартує.

aspark-owl-the-fastest-accelerating-car-in-the-world-and-the-most-powerful-ev 

Ну що ж, Aspark Company пройшла дуже важливу і складну частину шляху виробника потужної та швидкої техніки. Перші готові машини повінні вийти з заводської брами у Турині вже у наступному, 2020 році. Залишилось зовсім трошки: знайти покупців на всі 50 запланованих до виробництва Aspark Owl. Враховуючи, що оцінюють кожен з них у 2,9 млн євро (майже $3.2 млн), це завдання може виявитись чи не важчим, ніж все те, що вже зробили японці.   

 

текст — Юрій Бугаєв

ілюстрації — Aspark Company

 

 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine