Максим Шкіль: 1600 км за 24 години на серійному електробілі - це доведена реальність

03 февраля 2020
(0 голосов)
Author :  

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24 hours

2020 рік за вікном має кілька ознак — як от наявність смартфону в кишенях переважної більшості населення розвинутих країн. У автомобільному бізнесі такою ознакою є присутність на ринку цілого ряду різнопланових серійних моделей на електричній тязі. При цьому одним з головних недоліків таких транспортних засобів є досить помірний запас автономного ходу, якщо порівнювати його із моделями з традиційними ДВЗ...

Треба визнати, недолік суттєвий. Тож, не дивно, що в Audi вирішили довести: наявного на сьогоднішній день технічного рівня цілком вистачає для подорожей за кермом електромобіля на відстані більше 1500 км. Чудова тема для чергової бесіди з Максимом Шкілем, засновником Audi Центр Одесса Юг!

— Максиме Вікторовичу, дозвольте почати цю бесіду з уточнення: мова піде про пробіг загальною довжиною 1600 км, в який відправилась Audi e-tron 55 quattro із паспортним запасом руху на одній зарядці до 436 кілометрів (WLTP)?

— Саме так. І якщо ми вже почали з уточнення, треба зауважити, що таких машин загалом було три, в кожній по три людини. Тобто, можна говорити, що мова йде про подорож родини з трьох осіб. Зауважу також, що всі трое членів екіпажу кожної з Audi e-tron були дорослими людьми. Це досить важливо, оскільки таким чином ми говоримо про сумарну вагу кожної з машин.

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24 hours

— Якщо вже мова пішла в цьому напрямку, пропоную нагадати ключові параметри першої серійної суто електричної моделі від Audi: e-tron було презентовано в середині вересня 2018 року. Машина має літій-іонну акумуляторну батарею ємністю 95 кВт/ч, два електромотори загальною потужністю, еквівалентною 360 к.с. (265 кВт; та 408 к.с. (300 кВт) в режимі бусту), споряджену вагу 2490 кг (без урахування водія) та виконує спринт з місця за 6.6 с (5.7 св режимі бусту). Про запас автономного руху вже згадано вище...

— Все вірно. Додам лише, що пробіг був здійснений до того, як наприкінці листопада минулого року Audi почала пропонувати оновлений e-tron із збільшеним на 25 км запасом ходу та можливістю оздоблення пакетом S-line. Що стосується збільшення дистанції автономного руху, її досягли із допомогою використання більш досконалих технічних компонентів та оновленого софту.

 

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24-hours

 

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24-hours

— Щоб остаточно зрозуміти, про авто якого класу йде мова: з якою з актуальних моделей Audi можна порівняти e-tron?

— Давайте заглянемо у технічні параметри. Актуальна Audi Q5 має 4663 мм довжини та 2819 мм колісної бази. Audi Q8 4986 мм довжини та 2995 мм колісної бази. А тепер порівняйте із e-tron: 4901 мм та 2928 мм відповідно. Тобто, він відчутно більший за Q5 і при цьому трошки компактніший за Q8. Доречі, наведені габаритні параметри та розташування акумуляторної батареї в базі, під полом забезпечили повноцінний функціонал, якого потенційний покупець очікує від кросовера: 5 місць, багажний відсік об'ємом 660 літрів (або 1725 із складеними спинками задніх сидінь)...

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24-hours

— За добу Audi e-tron подолали 1600 км та проїхали 10 країн Європи. Вони виконали своє завдання? 

— Головною метою пробігу було довести на реальному прикладі з життя, що вже зараз пройти за добу на електромобілі понад 1500 км цілком реально. Багато хто замислюється над можливістю подібної подорожі, але переважну більшість лякає необхідність ретельно планувати маршрут, розраховувати запас ходу та відстань між зарядними станціями... Знову ж таки, не дивлячись на те, що в 19 країнах Євросоюзу мережа зарядних станцій вже налічує близько 100 тисяч одиниць, все одно існує ймовірність приїхати на зарядку і потрапити у чергу, що істотно впливає на витрати часу в дорозі. Але пробіг наявно продемонстрував, що можна стартувати в Словенії і через Австрію, Італію, Ліхтенштейн, Швейцарію, Францію, Німеччину, Люксембург, Бельгію проїхати до Амстердаму у Королівстві Нідерландів. І все це за добу. Погодьтеся, більше схоже на подорож у непоганому темпі на звичайному авто.

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24 hours

— Так, темп дійсно приємно дивує. Але треба враховувати, що мова йде про Європу, де шляхи дозволяють покривати досить великі відстані за помірний час... 

— Безумовно. Та й як вже зазначалося вище, європейська мережа зарядних станцій вже дозволяє подорожувати, не особливо хвилюючись про можливість поповнити заряд акумуляторної батареї. Все, що треба — це спланувати маршрут відповідно до розташування зарядок. І все ж подорожі електромобілем на великі відстані залишаються скоріше екзотикою. Audi наявно довела: вирушивши у подорож одразу на трьох електромобілях, можна розраховувати на те, що усі вони спокійно подолають встановлену дистанцію у зумовлений відрізок часу.

— Для цього треба розуміти, скільки часу загалом треба буде витратити на дорогу та на поповнення заряду акумуляторної батареї. І тут треба повернутись до конкретних цифр: запас автономного руху, заявлений виробником для e-tron, сягає 436 км. За добу було подолано понад 1500 км. Скільки разів довелося заряджати акумулятори машин, що приймали участь у пробігу та яка була тривалість зарядки?

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24 hours

— Усі три Audi e-tron заряджалися однаково: сім разів. Перша зарядка була у Карнтені, далі у Південному Тіролі, Ворарлберзі, у кантоні Цюрих, Брізгау, Ейфелі та поблизу Л'єжа. При цьому для заряду акумуляторної батареї на 80% із допомогою чарджера потрібно менше, ніж півгодини. При цьому, наприклад, у Альпах електрогідравлічна гальмівна система на спусках дозволяла поповнювати заряд акумуляторної батареї, використовуючи режим рекуперації. І звичайно, що аеродинаміка була прорахована навіть із більшою увагою, ніж це робиться із автомобілями з ДВЗ, оскільки для електричних транспортних засобів мінімальний опір зустрічному повітрю має ще більше значення. Наприклад, фальшрадіаторна решітка має активні жалюзі, що за командою електроніки оптимізують проходження потоку повітря, а днище повністю закрите аеродинамічними щитами. Дорожній просвіт при цьому становить 172 мм.

— Який головний висновок пробігу?

— Головною умовою того, що ця подорож була цілком вдалою, стала наявність 150-кіловатних чарджеров постійного струму на протязі усього маршруту. Без них на зарядку акумуляторів пішло б набагато більше часу і про добу, яка у підсумку знадобилась на подолання 1600 км, навіть згадувати було б незручно. 

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24-hours

— Але ж власник має можливість заряджати свію Audi e-tron і від побутової мережі?

Звичайно. Окрім того, машину можна заряджати системами змінного струму до 22 кВт. Враховуючи, що мережа енерго-зарядок в Україні продовжує розвиватись, подібні подорожі, але в межах нашої країни — це вже не теорія, а цілковита реальність. Тим більше, що й продажі Audi e-tron вже стартували. 

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24 hours

— Скільки на сьогодні коштує Audi e-tron в Україні? 

— Ціни починаються з 1 млн 799 тис 573 грн (за курсом це майже 65 тисяч євро — прим. S-E).

 

Технічні характеристики Audi e-tron

Розміри:

Д — 4901 мм

З — 2043 мм

В — 1629 мм

колісна база — 2929 мм

дорожній просвіт — 172 мм

споряджена вага — 2490 кг (без урахування водія)

 

місткість багажного відсіку — 660 л (1725 л із складеними спинками задніх сидінь)

 

Енергоблок та трансмісія

літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 95 кВт/ч

два електромотори загальною потужністю 265 кВт (еквівалентно 360 к.с.)/ 300 кВт в режимі бусту (еквівалентно 408 к.с.)

повний привід, з індивідуальним мотором на кожну вісь

Динаміка

0-100 км/год — 6.6 с (5.7 св режимі бусту)

максимальна швидкість — 200 км/год

запас руху на одній зарядці — до 436 кілометрів (WLTP) 

 

P.S. Наприкінці листопада Audi запропонувала ще один варіант e-tron: першу генерацію 5-дверного крос-купе Audi e-tron Sportback 2020 модельного року.

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24-hours

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24 hours

maksym-shkil-founder-of-audi-centre-odessa-south-Audi-e-tron-10-countries-and-1600km-in-24 hours

У порівнянні із «звичайним» e-tron машина має більш помірні характеристики, а саме: акумуляторну батарею ємністю 71 кВт/ч, потужність, еквівалентну 313 к.с. (в режимі бусту), запас автономного ходу до 347 км та споряджену вагу 2370 кг (без урахування водія). Прискорення з місця до 100 км/год в режимі бусту займає 6.8 с. Збирають електричні Audi на СО2-нейтральному заводі у Брюселі.

 

предпублікаційна підготовка Юрій Бугаєв

фото — Audi AG

 

 

Автомобильное Бюро Sport-Engine начало свою работу весной 2010 года – и с тех пор мы стараемся предоставлять нашим клиентам и читателям максимально полную и интересную информацию. Автомобили, процесс их создания, жизни и борьбы на гоночных трассах, история и легендарные личности мира моторов, тренды, ощущения от вождения – вот то, чем живем мы и чем готовы поделиться с Вами.

Если стиль и качество нашей работы вызвали у Вас интерес в плане сотрудничества, пишите на bugaev@sport-engine.com

Искренне надеюсь, что Вам у нас понравится.

Юрий Бугаев, основатель и руководитель Автомобильного Бюро Sport-Engine